Skip to content

Cennik

Pakiet SMART

Dla niestandardowych potrzeb przygotowaliśmy pakiet SMART, który pozwala na indywidualny dobór rozwiązań spełniających Państwa potrzeby biznesowe. Poniżej przedstawiamy szczegółowe moduły.

Pozycja
Opis
Netto / mc
Approvals™
Mechanizm pracy zespołowej z modułem zadań i powiadomień email. Aktywuje mechanizm obiegu dokumentów z&nbspmożliwością akceptacji, opiniowania lub zlecania zadań. Niezbędne w obiegu umów, faktur, zamówień, itd.
€ 85
Cloud Storage™
Połączenie z platformą Microsoft OneDrive. Zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów oraz udostępnia funkcjonalności pracy na dokumentach Word, Excel i Power Point bezpośrednio w przeglądarce lub aplikacji z pakietu Microsoft Office z automatycznym zapisywaniem.
€ 95
Currency API™
Połączenie z kursami walut NBP. Zapewnia pobieranie kursów walut na wskazany dzień i automatycznie przeliczanie kwot w walucie do waluty bazowej, np. PLN.
€ 15
Customer API™
Połączenie z rządową bazą kontrahentów z możliwością przeszukiwania w bazie CEIDG i KRS. Zapewnia zawsze aktualną bazę kontrahentów, reprezentantów. Zawiera mechanizm automatycznej aktualizacji danych kontrahenta przy zakładaniu nowego dokumentu.
€ 55
Electronic signatures™
Połączenie z platformą DocuSign® z możliwością przesyłania dokumentów do podpisania i automatycznej archiwizacji podpisanych dokumentów. Mechanizm automatycznie wysyła aktualne dokumenty, ustawia odbiorców i treści powiadomień email i co najważniejsze, generuje miejsca do składania podpisów.
€ 75
e-Office™
Mechanizm e-Kancelarii, który pozawala na podłączenie wielu skrzynek pocztowych oraz skanerów do systemu Hatiroo®. Dzięki temu przysłane wiadomości lub zeskanowane dokumenty automatycznie dodaj się do systemu Hatiroo®.
€ 40
e-Repository™
Repozytorium elektroniczne dla wszystkich dokumentów w formie skanów lub podpisanych elektronicznie. Mechanizm zawiera wyszukiwarkę z możliwością eksportu do Excel. Moduł ten jest obowiązkowy dla wszystkich pakietów systemu.
€ 90
MultiSystem™
Obsługa wielu spółek, wielu instancji aplikacji (np. dedykowanej aplikacji dla zarządu) oraz wielu języków systemu.
€ 90
Negotiations™
Mechanizm udostępniania dokumentów do kontrahentów bezpośrednio z systemu Hatiroo®. Umożliwia automatyczne zapisywanie odpowiedzi i załączników od kontrahenta. Wykorzystaj tej moduł również do obsługi zewnętrznej kancelarii prawnej.
€ 70
Print requests™
Mechanizm upraszający proces zlecania umów do podpisania tradycyjnie (w wersji papierowej) lub podpisem kwalifikowanym. Właściciel dokumentu (inicjator) może poprosić kancelarię o wydrukowanie umowy, zebranie podpisów, wysłanie do kontrahenta i digitalizację podpisanej umowy.
€ 15
Reports™
Mechanizm raportowania w systemie Hatiroo®. Dostępne są raporty zaangażowania działów lub osób, wydajności procesów oraz raporty finansowe.
€ 85
Templates™
Mechanizm generowania dokumentów z szablonów z możliwością uzupełniania wartości z pól formularza bezpośrednio do umowy, np. dane kontrahenta, z którym procesujemy umowę. Mechanizm pozwala na proste zarządzanie wzorami dokumentów oraz na przygotowanie nowych dokumentów bezpośrednio opracowanych wzorców.
€ 65
Dodatkowy obieg
Każdy obieg dokumentów traktowany jest jako osobny obieg. W podstawowej wersji systemu w standardzie jest 1 obieg. Jeżeli planujesz podział obiegów na faktury kosztowe, faktury sprzedażowe, umowy zakupowe, umowy sprzedażowe – każdy z tych obiegów traktowany jest jako osobny moduł.
€ 59 od 1-4
€ 49 od 5

Umów darmową prezentację

Pokażemy Ci, praktyczne zastosowanie podpisu elektronicznego DocuSign® oraz możliwości zwiększenia efektywności i komfortu codziennej pracy, dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów Hatiroo®.