Skip to content

Dlaczego warto wybrać Hatiroo®?  

Coraz większa mobilność pracowników oraz rosnące możliwości pracy zdalnej sprawiają, że wiele firm decyduje się na zamianę tradycyjnego obiegu dokumentów na elektroniczny. 

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie jest powstawanie coraz większej liczby narzędzi, które mają pomagać w elektronicznym procesowaniu dokumentów. 

Dlaczego spośród nich warto wybrać właśnie Hatiroo®?

Intuicyjne oprogramowanie bez zbędnych komplikacji

Na samą myśl o wdrażaniu nowego oprogramowania i przeciągającym się szkoleniu wszystkich pracowników robi Ci się słabo? Nic w tym dziwnego. My też nie lubimy skomplikowanych procedur. Właśnie dlatego stworzyliśmy oprogramowanie, które jest proste, intuicyjne i naprawdę łatwe w obsłudze. Wdrożenie go do firmy nie wymaga wielogodzinnych szkoleń, a pracownicy szybko zaczynają sprawnie z niego korzystać.

Znaczne przyspieszenie pracy

Dzięki Hatiroo® będziesz poświęcał 60% mniej czasu na przygotowywanie dokumentów, a proces opiniowania i akceptowania skróci się nawet o 60 h na jedną umowę. Nasz system pozwala na generowanie umów z gotowych wzorów, a dane klientów zaciągane są automatycznie z rządowej bazy GUS lub VIES. Z góry zdefiniowane przez system procesy przebiegają znacznie szybciej, a w razie opóźnień Hatiroo® wysyła do odpowiednich osób przypomnienia o niedokończonym procesie.

Łatwy dostęp

Użytkownicy Hatiroo® mogą logować się do systemu z dowolnego miejsca na całym świecie – warunkiem jest dostęp do przeglądarki i do internetu. Login i hasło jest taki sam , jak do poczty mailowej. Mniej haseł do zapamiętania = więcej miejsca w głowie na ważniejsze rzeczy!

Porządek w dokumentach i w archiwum

Hatiroo® pozwala utrzymać porządek w dokumentach niemal zupełnie bez Twojego wkładu. Koniec z segregowaniem, układaniem, przekładaniem segregatorów i przekopywaniem się przez zakurzone archiwa. W Hatiroo® wszystkie e-dokumenty przechowywane są w formie elektronicznej w formie wygodnego archiwum do którego pracownicy mają dostęp w każdym momencie. Wystarczy kilka kliknięć, by wyszukać umowę podpisaną kilka lat wcześniej.

Możliwość integracji z innymi narzędziami

Sam system Hatiroo® daje wiele możliwości, ale dopiero po zintegrowaniu go z dodatkowym oprogramowaniem, zyskuje pełnię możliwości. Większość naszych klientów decyduje się na zintegrowanie systemu z Microsoft 365, co umożliwia pracę wszystkich osób na tym samym dokumencie z możliwością pracy równoczesnej. Microsoft 365 daje również możliwość stworzenia bezpiecznego repozytorium plików z możliwością wyszukiwania. Pełen potencjał Hatiroo można wydobyć też po zintegrowaniu systemu z platformą do podpisów elektronicznych, np. DocuSign® lub Autenti®. Narzędzia te umożliwiają w pełni elektroniczne podpisywanie dokumentów oraz archiwizowanie podpisanych umów. Platformy te wspierają podpisy kwalifikowane oraz umożliwiają wykorzystywanie standardowego podpisu elektronicznego (SDS) oraz takiego z dodatkowymi zabezpieczeniami (np. SMS).

Jasny system płatności

Hatiroo® dostępne jest w abonamencie ze stałą miesięczną opłatą. Nie wprowadzamy limitów użytkowników i danych, dzięki czemu wszyscy pracownicy Twojej firmy bez wyjątku będą mogli korzystać z nowego narzędzia. W razie zmiany zakresu potrzeb umożliwiamy zmianę pakietu w dowolnym momencie trwania umowy. Zapewniamy różne pakiety wsparcia technicznego, które można dopasować indywidualnie do wymagań firmy.

Hatiroo® to narzędzie które jest jednocześnie zaawansowane oraz bardzo proste i intuicyjne. Jeśli chcesz na żywo przekonać się, jak działa nasz system, umów się na bezpłatną prezentację.

10-minutowa rozmowa

Zachęcamy do sprawdzenia całej zawartości bloga i poszukania inspiracji.

Jeżeli jednak chcesz skrócić czas swoich poszukiwań, odezwij się bezpośrednio do nas. Przedstawimy Ci wszystkie opcje, określimy wymagany budżet i zaplanujemy dalsze kroki.

Archiwum