Skip to content

o nas

Można robić wszystko dobrze.
My zdecydowaliśmy, że będziemy robić jedno - najlepiej

Hatiroo® to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia w pełni elektroniczne procesowanie dokumentów wymagających opracowania, akceptacji i podpisu. Stworzyliśmy wyspecjalizowany system, który oszczędza czas, generuje oszczędności i usprawnia codzienną pracę w przedsiębiorstwach. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wdrożenie oprogramowania oraz stałe wsparcie serwisowe naszego partnera strategicznego HURO.

Osoby pracujące w biurze Hatiroo

Nasza specjalizacja

Wiemy, że skuteczne rozwiązania to takie, które są zaprojektowane z myślą o konkretnych problemach. Przewidują wszelkie możliwe scenariusze zdarzeń w danym obszarze, dzięki czemu kompleksowo pomagają swoim użytkownikom w realizacji zadań.

Dlatego Hatiroo® skupia się konkretnej funkcji, jaką jest elektroniczne procesowanie wszelkiego typu umów. To bezpieczne i pewne rozwiązanie, które możesz wykorzystać do obiegu pełnomocnictw, dokumentacji przetargowej czy inwestycyjnej.

Efektywność poparta liczbami

Koncentrujemy się na dostarczaniu rozwiązań biznesowych, które generują konkretne, mierzalne korzyści. Z Hatiroo® wydajność procesowania wzrasta o 80%, a na firmowych kontach zostaje rocznie kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej niż w przypadku tradycyjnego obiegu papierowych dokumentów.

Nasi klienci zaoszczędzili już setki tysięcy złotych korzystając z systemu Hatiroo®. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie wdrożenia oprogramowania i integracji z DocuSign® i Office365®. Zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację działania oraz obsługi Hatiroo®.

Oszczędność z obiegu dokumentów - graf